kinfocenter - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
ka: Samba-ს სტატუსი

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
ka: (c) 2002-2020 KDE -ის ინფორმაციის კონტროლის მოდულის სამბას გუნდი

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ka: მომხმარებლის-შექმნილი გაზიარებები

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
ka: მიმაგრებული დაშორებული გაზიარებები

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ka: მომხმარებლებს საქაღალდეები გაზიარებული არ აქვთ

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ka: ამ სისტემაზე Samba-ის გაზიარებები მიმაგრებული არაა

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ka: გაზიარების პარამეტრების შესაცვლელად საქაღალდის თვისებების გახსნაა საჭირო
