kinfocenter - en to ka translation catalogue (68 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
ka: (აღწერილია ინტერფეისის დონეზე)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
ka: გამოყენების შესატყვისი ინტერფეისი

[ctx: USB device class]
en: Audio
ka: აუდიო

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
ka: CDC მონაცემები

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
ka: ჩიპი/სმარტ ბარათი

[ctx: USB device class]
en: Communications
ka: კომუნიკაციები

[ctx: USB device class]
en: Content Security
ka: შემცველობის უსაფრთხოება

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
ka: დიაგნოსტიკა

[ctx: USB device class]
en: Hub
ka: ჰაბი

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
ka: ადამიანთან ურთიერთობის მოწყობილობა

[ctx: USB device class]
en: Imaging
ka: გამოსახულება

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
ka: მასიური საცავი

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
ka: სხვადასხვა მოწყობილობა

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
ka: ფიზიკური ინტერფეისის მოწყობილობა

[ctx: USB device class]
en: Printer
ka: პრინტერი

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
ka: მომწოდებლის მითითებული კლასი

[ctx: USB device class]
en: Video
ka: ვიდეო

[ctx: USB device class]
en: Wireless
ka: უსადენო

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
ka: ATM ქსელი

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
ka: აბსტრაქტული (მოდემი)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
ka: ჩატვირთვადი ინტერფეისის ქვეკლასი

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
ka: CAPI კონტროლი

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
ka: კონტროლის მოწყობილობა

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
ka: კონტროლერი

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
ka: მოწყობილობის მიკროკოდის განახლება

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
ka: მოწყობილობის მართვა

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
ka: პირდაპირი ხაზი

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
ka: Ethernet-ის ემულაცია

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
ka: Ethernet ქსელი

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
ka: დისკეტა (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
ka: IRDA ხიდი

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
ka: MIDI ნაკადი

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
ka: მობილური პირდაპირი ხაზი

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
ka: მრავალარხიანი

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
ka: ქვეკლასის გარეშე

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
ka: პრინტერი

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
ka: RBC

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
ka: რადიო სიხშირე

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
ka: გადაპროგრამებად დიაგნოსტიკა

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
ka: სურათის გადაღება

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
ka: გაადაცემა

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
ka: ტელეფონი

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
ka: ტესტირება და გაზომვა

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
ka: გაურკვეველი

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
ka: გამოუყენებელი

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
ka: მომწოდებლის მითითებული ქვეკლასი

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
ka: ვიდეო კონტროლი

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
ka: ვიდეო ინტერფეისის კოლექცია

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
ka: ვიდეო ნაკადი

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
ka: უსადენო ყურსაცვამის კონტროლი

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
ka: უსადენო USB ქსელის ადაპტერი

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
ka: მოდული საშუალებას გაძლევთ USB მატარებელზე მიერთებული მოწყობილობები იხილოთ.

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: USB Devices
ka: USB მოწყობილობები

en: Live Monitoring of USB Bus
ka: USB მატარებლის ცოცხალი მონიტორინგი

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
ka: პირადი ჯანდაცვა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: <b>Manufacturer:</b>
ka: <b>მწარმოებელი:</b>

en: <b>Serial #:</b>
ka: <b>სერიული #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
ka: <tr><td><i>კლასი</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
ka: <tr><td><i>ქვეკლასი</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
ka: <tr><td><i>პროტოკოლი</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ka: <tr><td><i>USB -ის ვერსია</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ka: <tr><td><i>მომწოდებლის ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ka: <tr><td><i>პროდუქტის ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
ka: <tr><td><i>სიჩქარე</i></td><td>%1 მბიტ/წმ</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
ka: <tr><td><i>არხები</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
ka: <tr><td><i>პაკეტის მაქს. ზომა</i></td><td>%1</td></tr>
