kcmusb - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Device
kk: Құрылғы

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: <b>Manufacturer:</b>
kk: <b>Өндірушісі:</b>

en: <b>Serial #:</b>
kk: <b>Сериялық нөмір:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
kk: <tr><td><i>Класы</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
kk: <tr><td><i>Субкласы</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
kk: <tr><td><i>Протоколы</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
kk: <tr><td><i>USB нұсқасы</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
kk: <tr><td><i>Жабдықтаушысының ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
kk: <tr><td><i>Өнімінің ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
kk: <tr><td><i>Жылдамдығы</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
kk: <tr><td><i>Арналар</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
kk: <tr><td><i>Макс. десте өлшемі</i></td><td>%1</td></tr>
