kcmusb - en to km translation catalogue (16 entries)

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
km: ម៉ូឌុល​នេះ អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​មើលឃើញ​ឧបករណ៍​ដែល​មាន​ភ្ជាប់​នឹង​ខ្សែ​បញ្ជូន​យូអេសប៊ី ។

en: Device
km: ឧបករណ៍

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០១ ដោយ Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Live Monitoring of USB Bus
km: ផ្សាយ​បន្ត​ផ្ទាល់​ការ​គ្រប់គ្រង​ខ្សែ​បញ្ជូន​តាម​ USB

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: <b>Manufacturer:</b>
km: <b>ក្រុមហ៊ុន​ផលិត ៖</b>

en: <b>Serial #:</b>
km: <b>លេខ​សៀរៀល ៖</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
km: <tr><td><i>ថ្នាក់</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
km: <tr><td><i>ថ្នាក់​រង</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
km: <tr><td><i>ពិធីការ</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
km: <tr><td><i>កំណែ USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
km: <tr><td><i>លេខ​សម្គាល់​ក្រុមហ៊ុន​លក់</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
km: <tr><td><i>លេខ​សម្គាល់​ផលិត​ផល</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
km: <tr><td><i>ល្បឿន</i></td><td>%1 មេកាប៊ីត/វិ.</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
km: <tr><td><i>ផ្លូវ</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
km: <tr><td><i>ទំហំ​កញ្ចប់​ព័ត៌មាន​អតិបរមា</i></td><td>%1</td></tr>
