kcmusb - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Device
ku: Cîhaz

en: Unknown
ku: Nenas

en: <b>Manufacturer:</b>
ku: <b>Hilberîner:</b>

en: <b>Serial #:</b>
ku: <b>Hejmara Rêzeyê:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
ku: <tr><td><i>Pol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
ku: <tr><td><i>Binepol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
ku: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ku: <tr><td><i>Guhertoya USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ku: <tr><td><i>Nasnameya Bazirgan</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ku: <tr><td><i>Nasnameya Berhemê</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
ku: <tr><td><i>Lez</i></td><td>%1 Mbit/ç</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
ku: <tr><td><i>Kanal</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
ku: <tr><td><i>Mezinahiya Pakêtê yê Herî Zêde</i></td><td>%1</td></tr>
