kcmusb - en to lt translation catalogue (19 entries)

[ctx: USB device class]
en: Printer
lt: Spausdintuvas

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
lt: Šis modulis leidžia matyti įrenginius, prijungtus prie jūsų USB magistralės.

en: Device
lt: Įrenginys

en: USB Devices
lt: USB įrenginiai

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
lt: © 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Live Monitoring of USB Bus
lt: Gyvai stebėti USB magistralę

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: <b>Manufacturer:</b>
lt: <b>Gamintojas:</b>

en: <b>Serial #:</b>
lt: <b>Serijinis #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
lt: <tr><td><i>Klasė</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
lt: <tr><td><i>Poklasis</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
lt: <tr><td><i>Protokolas</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
lt: <tr><td><i>USB versija</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
lt: <tr><td><i>Tiekėjo ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
lt: <tr><td><i>Produkto ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
lt: <tr><td><i>Greitis</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
lt: <tr><td><i>Kanalai</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
lt: <tr><td><i>Didžiausias paketo dydis</i></td><td>%1</td></tr>
