kcmsamba - en to lt translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
lt: Naudotojo sukurti viešiniai

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
lt: Prijungti nuotoliniai viešiniai

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
lt: Nėra naudotojų bendrinamų katalogų

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
lt: Šioje sistemoje nėra prijungtų Samba viešinių

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
lt: Norėdami keisti bendrinimo nuostatas, atverkite aplanko savybes
