kinfocenter - en to lt translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
lt: Nepavyko įkelti puslapio turinio

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
lt: Теchninė informacija: Norint atvaizduoti šį puslapį reikalingas <command>%1</command>įrankis, bet jo nepavyko rasti. Tikriausiai, galite jį įdiegti naudodami paketų tvarkytuvę; bet kuriuo atveju, praneškite apie šią pakavimo problemą %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
lt: Techninė informacija: <command>%1</command> įrankis užstrigo generuodamas puslapio turinį.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
lt: Nėra teksto, kuris atitiktų filtrą

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
lt: Nėra prieinamų duomenų

en: Report to %1
lt: Pranešti %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
lt: Filtruoti…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
lt: Filtras

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
lt: Pristabdyti įkėlimą iš naujo

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
lt: Pratęsti įkėlimą iš naujo

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
lt: Filtruoti
