kcmusb - en to lv translation catalogue (63 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
lv: (Definēts saskarnes līmenī)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
lv: Programmai specifiska saskarne

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
lv: CDC dati

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
lv: Čips/viedkarte

[ctx: USB device class]
en: Communications
lv: Komunikācijas

[ctx: USB device class]
en: Content Security
lv: Satura drošība

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
lv: Diagnostika

[ctx: USB device class]
en: Hub
lv: Centrmezgls

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
lv: Cilvēka mijiedarbības ierīce

[ctx: USB device class]
en: Imaging
lv: Attēlu uzņēmējiekārta

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
lv: Krātuve

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
lv: Cita veida ierīce

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
lv: Fiziskās mijiedarbības ierīces

[ctx: USB device class]
en: Printer
lv: Drukas ierīce

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
lv: Ražotāja specifiska klase

[ctx: USB device class]
en: Wireless
lv: Bezvadu

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
lv: ATM tīkls

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
lv: Abstrakts (modems)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
lv: Sāknēšanas saskarnes apakšklase

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
lv: CAPI kontrole

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
lv: Vadības ierīce

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
lv: Kontrolieris

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
lv: Ierīces aparātprogrammatūras atjauninājums

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
lv: Ierīces pārvaldība

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
lv: Tiešā līnija

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
lv: „Ethernet“ tīkla emulācija

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
lv: „Ethernet“ tīkls

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
lv: Diskešu ierīce (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
lv: IRDA tilts

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
lv: MIDI straumēšana

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
lv: Mobilā tiešā līnija

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
lv: Daudzkanālu

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
lv: Nav apakšklases

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
lv: Drukas ierīce

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
lv: RBC (tipiski „Flash“)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
lv: Radiofrekvence

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
lv: Pārprogrammējama diagnostika

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
lv: Attēlu uzņemšanas ierīce

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
lv: Straumēšana

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
lv: Tālrunis

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
lv: Testi un mērījumi

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
lv: Nedefinēts

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
lv: Neizmantots

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
lv: Ražotāja specifiska apakšklase

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
lv: Video kontrole

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
lv: Video saskarnes kolekcija

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
lv: Video straumēšana

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
lv: Bezvadu klausules kontrolieris

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
lv: Bezvadu USB kabeļa adapters

en: Device
lv: Ierīce

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
lv: Personīgā veselības aprūpe

en: Unknown
lv: Nezināms

en: <b>Manufacturer:</b>
lv: <b>Ražotājs:</b>

en: <b>Serial #:</b>
lv: <b>Sērijas Nr.:</b>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
lv: <tr><td><i>Piegādātāja ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
lv: <tr><td><i>Produkta ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
lv: <tr><td><i>Klase</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
lv: <tr><td><i>Apakšklase</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
lv: <tr><td><i>Protokols</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
lv: <tr><td><i>USB Versija</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
lv: <tr><td><i>Ātrums</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
lv: <tr><td><i>Kanāli</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
lv: <tr><td><i>Maks. paketes izmērs</i></td><td>%1</td></tr>
