kinfocenter - en to lv translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
lv: Lapas sarakstu ielādēt neizdevās

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
lv: Tehniska informācija: šīs lapas parādīšanai ir nepieciešama „<command>%1</command>“ programma, bet to sistēmā neizdodas atrast. Varat mēģināt to instalēt, izmantojot sistēmas pakotņu pārvaldnieku, bet par šo problēmu jebkurā gadījumā lūdzam informēt „%2“.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
lv: Tehniska informācija: lapas satura ģenerēšanas laikā <command>%1</command> rīks avarēja.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
lv: Nav filtram atbilstoša teksta

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
lv: Informācija nav pieejama

en: Report to %1
lv: Ziņot „%1“

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
lv: Filtrēt…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
lv: Filtrēt

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
lv: Pauzēt pārlādēšanu

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
lv: Atsākt pārlādēšanu

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
lv: Filtrēt
