kcmsamba - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Michael Glauche
ne: माइकल ग्लाउच

en: Matthias Hoelzer
ne: माथियस होल्जर

en: David Faure
ne: डेभिड फाउरे

en: Harald Koschinski
ne: हाराल्ड कोसिन्की

en: Wilco Greven
ne: विल्को ग्रिभेन

en: Alexander Neundorf
ne: अलेक्जेन्डर नेउनडोर्फ
