kcmsamba - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
nl: Samba-status

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
nl: (c) 2002-2020, het team van KDE Information Control Module Samba

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
nl: Door gebruiker aangemaakte shares

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
nl: Aangekoppelde shares op afstand

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
nl: Er zijn geen mappen gedeeld door gebruikers

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
nl: Er zijn geen Samba shares aangekoppeld op dit systeem

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
nl: Mapeigenschappen openen om share-instellingen te wijzigen
