kinfocenter - en to nn translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found
nn: Treng verktøyet <command>%1</command> for å visa denne sida, men det er ikkje tilgjengeleg.

[ctx: @info]
en: You can search for it and install it using your package manager.<nl/>Then please report this packaging issue to your distribution.
nn: Du kan søkja etter og installera det med pakkehandsamaren.<nl/>Meld frå om denne pakkefeilen til distribusjonen din.

[ctx: @info]
en: The <command>%1</command> tool crashed while generating page content
nn: Verktøyet <command>%1</command> krasja ved generering av sideinnhaldet

[ctx: @Info]
en: Try again later. If keeps happening, please report the crash to your distribution.
nn: Prøv på nytt. Viss dette skjer fleire gongar, meld frå om feilen til distribusjonen din.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
nn: Ingen tekst i samsvar med filteret

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
nn: Ingen data tilgjengeleg

en: Report this issue
nn: Meld frå om feilen

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
nn: Kopier til utklippstavla

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
nn: Filtrer …
