kcmsamba - en to nn translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
nn: Brukaroppretta ressursar

[ctx: @title heading above listview]
en: Remote Share Mounts
nn: Montering av nettverksmapper

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
nn: Det er ingen mapper som er delte av brukarar

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
nn: Det er ingen Samba-ressursar monterte på systemet

[ctx: @label local file system path]
en: Path:
nn: Adresse:

[ctx: @label labels a samba url or path]
en: Shared at:
nn: Delt på:

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
nn: Opna mappeeigenskapar for å endra deleinnstillingar
