kcmsamba - en to pa translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰ ਵਲੋਂ ਬਣਾਏ ਸ਼ੇਅਰ

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
pa: ਮਾਊਂਟ ਕੀਤੇ ਰਿਮੋਟ ਸ਼ੇਅਰ

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰਾਂ ਵਲੋਂ ਕੋਈ ਵੀ ਸਾਂਝੀਆਂ ਕੀਤੀਆਂ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀਆਂ ਨਹੀਂ ਹਨ

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
pa: ਇਸ ਸਿਸਟਮ ਉੱਤੇ ਕੋਈ ਵੀ ਸਾਂਬਾ ਸ਼ੇਅਰ ਮਾਊਂਟ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਹੋਏ ਹਨ

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
pa: ਸ਼ੇਅਰ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਨੂੰ ਬਦਲਣ ਲਈ ਫੋਲਡਰ ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾਵਾਂ ਨੂਂ ਖੋਲ੍ਹੋ
