kcmsamba - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
pl: Stan samby

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
pl: (c) 2002-2020 Zespół modułu Samba

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
pl: Udziały utworzone przez użytkownika

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
pl: Podpięte zdalne udziały

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
pl: Nie ma katalogów współdzielonych przez użytkowników

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
pl: Nie ma udziałów podpiętych na tym systemie

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
pl: Otwórz właściwości katalogu, aby zmienić ustawienia udostępniania
