kcmusb - en to pl translation catalogue (68 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
pl: (Określone na poziomie interfejsu)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
pl: Interfejs danej aplikacji

[ctx: USB device class]
en: Audio
pl: Dźwięk

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
pl: Dane CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
pl: Czip/Karta inteligentna

[ctx: USB device class]
en: Communications
pl: Komunikacja

[ctx: USB device class]
en: Content Security
pl: Bezpieczeństwo treści

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
pl: Diagnostyka

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
pl: Urządzenia interfejsu użytkownika

[ctx: USB device class]
en: Imaging
pl: Obrazowanie

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
pl: Pamięć masowa

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
pl: Różne urządzenia

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
pl: Urządzenia interfejsu fizycznego

[ctx: USB device class]
en: Printer
pl: Drukarka

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
pl: Klasa danego dostawcy

[ctx: USB device class]
en: Video
pl: Obraz

[ctx: USB device class]
en: Wireless
pl: Bezprzewodowe

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
pl: Sieć ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
pl: Abstrakt (modem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
pl: Podklasa interfejsu inicjującego

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
pl: Sterowanie CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
pl: Urządzenie sterujące

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
pl: Sterownik

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
pl: Uaktualnienie oprogramowania urządzenia

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
pl: Zarządzanie urządzeniami

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
pl: Linia bezpośrednia

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
pl: Emulacja Ethernetu

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
pl: Sieć Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
pl: Dyskietka (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
pl: Most IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
pl: Strumieniowanie MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
pl: Linia bezpośrednia przenośna

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
pl: Wielokanałowy

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
pl: Brak podklasy

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
pl: Drukarka

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
pl: RBC (zwyczajny błysk)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
pl: Częstotliwość radiowa

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
pl: Programowalna diagnostyka

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
pl: Przechwytywanie nieruchomego obrazu

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
pl: Strumieniowanie

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
pl: Telefon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
pl: Próby i pomiary

[ctx: USB device subclass]
en: USB3 Vision
pl: Wizja USB3

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
pl: Nieokreślony

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
pl: Nieużywana

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
pl: Podklasa danego dostawcy

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
pl: Sterowanie obrazem

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
pl: Zbiór interfejsu obrazu

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
pl: Strumieniowanie obrazu

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
pl: Sterowanie bezprzewodowym telefonem

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
pl: Adapter bezprzewodowy USB

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
pl: Moduł ten pozwala na obejrzenie urządzeń dołączonych do szyn(y) USB.

en: Device
pl: Urządzenie

en: USB Devices
pl: Urządzenia USB

en: Live Monitoring of USB Bus
pl: Monitorowanie szyny USB w czasie rzeczywistym

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
pl: Zdrowie osobiste

en: Unknown
pl: Nieznany

en: <b>Manufacturer:</b>
pl: <b>Wytwórca:</b>

en: <b>Serial #:</b>
pl: <b>Seria #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
pl: <tr><td><i>Klasa</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
pl: <tr><td><i>Podklasa</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
pl: <tr><td><i>Protokół</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
pl: <tr><td><i>Wersja USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
pl: <tr><td><i>ID wytwórcy</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
pl: <tr><td><i>ID produktu</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
pl: <tr><td><i>Szybkość</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
pl: <tr><td><i>L. kanałów</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
pl: <tr><td><i>Maks. rozmiar pakietu</i></td><td>%1</td></tr>
