kinfocenter - en to pl translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
pl: Nie można wczytać zawartości strony

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
pl: Szczegóły techniczne. Narzędzie <command>%1</command> jest wymagane do wyświetlenia tej strony, lecz nie można go znaleźć. Możesz je wgrać przy użyciu swojego oprogramowania do zarządzania pakietami; niezależnie od tego, rozważ zgłoszenie tego jako błąd pakowania do %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
pl: Szczegóły techniczne. Narzędzie <command>%1</command> wysypało się przy tworzeniu treści strony.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
pl: Nie znaleziono tekstu odpowiadającego filtrowi

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
pl: Brak danych

en: Report to %1
pl: Zgłoś na %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
pl: Odfiltruj…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
pl: Zamknij

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
pl: Wstrzymaj odświeżanie

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
pl: Wznów odświeżanie

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
pl: Filtr
