kcmsamba - en to pl translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
pl: Udostępniane lokalne katalogi

[ctx: @title heading above listview]
en: Remote Share Mounts
pl: Podpięte zdalne katalogi

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
pl: Na tym systemie żaden użytkownik nie udostępnia katalogów

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
pl: Na tym systemie nie podpięto żadnych udziałów

[ctx: @label local file system path]
en: Path:
pl: Ścieżka:

[ctx: @label labels a samba url or path]
en: Shared at:
pl: Współdzielone w:

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
pl: Otwórz właściwości katalogu, aby zmienić ustawienia udostępniania
