kcmsamba - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
ro: Stare Samba

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
ro: (c) 2002-2020 Echipa modulului de control pentru informații Samba KDE

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ro: Partajări create de utilizatori

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
ro: Partajări distante montate

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ro: Nu sunt dosare partajate de utilizatori

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ro: Nu sunt partajări Samba montate în acest sistem

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ro: Deschideți proprietățile dosarului pentru a schimba opțiuni de partajare
