kcmsamba - en to ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
ru: Опубликованные локальные папки

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
ru: Подключённые общие папки

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
ru: Нет папок, опубликованных пользователями.

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
ru: Нет общих папок Samba, подключённых к данной системе.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
ru: Открыть свойства папки, чтобы изменить параметры публикации
