kinfocenter - en to sa translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
sa: उपयोक्तृनिर्मिताः भागाः

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
sa: घुड़सवार दूरस्थ शेयर

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
sa: उपयोक्तृभिः साझाः निर्देशिकाः नास्ति

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
sa: अस्मिन् प्रणाल्यां साम्बा-भागाः न स्थापिताः

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
sa: साझासेटिंग्स् परिवर्तयितुं समुच्चय गुणाः उद्घाटयन्तु
