kcmusb - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Device
se: Ovttadat

en: USB Devices
se: USB ovttadagat

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
se: © 2001 Mattias Hoelzer-Kluepfel

en: Unknown
se: Amas

en: <b>Manufacturer:</b>
se: <b>Buvttadeaddji:</b>

en: <b>Serial #:</b>
se: <b>Seriála nummár:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
se: <tr><td><i>Luohkká</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
se: <tr><td><i>Vuolit luohkká</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
se: <tr><td><i>Protokolla</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
se: <tr><td><i>USB Veršuvdna</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
se: <tr><td><i>Buvttadeaddji ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
se: <tr><td><i>Buvtta ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
se: <tr><td><i>Leahttu</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
se: <tr><td><i>Kánalat</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
se: <tr><td><i>Stuoramus páhkkasturrodat</i></td><td>%1</td></tr>
