kcmusb - en to si translation catalogue (14 entries)

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
si: මෙම මොඩියුලය විසින් ඔබට ඔබේ USB බස(යන්) වෙත ඈඳා ඇති උපකරණ පෙන්වයි

en: Device
si: උපකරණය

en: Live Monitoring of USB Bus
si: USB බසය සජීවීව නිරීක්‍ෂණය කරමින්

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: <b>Manufacturer:</b>
si: <b>නිශ්පාදක:</b>

en: <b>Serial #:</b>
si: <b>සීරියල් අංකය #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
si: <tr><td><i>කාණ්ඩය</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
si: <tr><td><i>අනුකාණ්ඩය</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
si: <tr><td><i>USB සංස්කරණය</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
si: <tr><td><i>නිශ්පාදක ID අංකය</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
si: <tr><td><i>නිශ්පාදන ID අංකය</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
si: <tr><td><i>වේගය</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
si: <tr><td><i>චැනල</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
si: <tr><td><i>උපරිම පැකට්ටු ප්‍රමාණය</i></td><td>%1</td></tr>
