kcmsamba - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Samba Status
sk: Stav Samba

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
sk: Zdieľania vytvorené používateľom

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
sk: Pripojené vzdialené zdieľania

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
sk: Používatelia nezdieľajú žiadne adresáre

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
sk: V tomto systéme nie sú pripojené žiadne zdieľania Samba

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
sk: Ak chcete zmeniť nastavenia zdieľania, otvorte vlastnosti priečinka
