kcmusb - en to sk translation catalogue (67 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
sk: (Definované na úrovni rozhrania)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
sk: Rozhranie špecifické pre aplikáciu

[ctx: USB device class]
en: Audio
sk: Zvuk

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
sk: Údaje CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
sk: Čip/karta SmartCard

[ctx: USB device class]
en: Communications
sk: Komunikačné

[ctx: USB device class]
en: Content Security
sk: Zabezpečenie obsahu

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
sk: Diagnostika

[ctx: USB device class]
en: Hub
sk: Rozbočovač

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
sk: Zariadenie ľudského rozhrania

[ctx: USB device class]
en: Imaging
sk: Zobrazovanie

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
sk: Veľkokapacitný ukladací priestor

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
sk: Rôzne zariadenie

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
sk: Zariadenie fyzického rozhrania

[ctx: USB device class]
en: Printer
sk: Tlačiareň

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
sk: Trieda špecifická pre výrobcu

[ctx: USB device class]
en: Wireless
sk: Bezdrôtové

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
sk: Sieť ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
sk: Abstraktné (modem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
sk: Podtrieda bootovacie rozhranie

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
sk: Ovládanie CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
sk: Ovládacie zariadenie

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
sk: Ovládač

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
sk: Aktualizácia firmvéru zariadenia

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
sk: Správa zariadení

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
sk: Priama linka

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
sk: Emulácia siete Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
sk: Sieť Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
sk: Disketa (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
sk: IRDA Most

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
sk: MIDI Streamovanie

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
sk: Priama mobilná linka

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
sk: Multi-kanál

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
sk: Žiadna podtrieda

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
sk: Tlačiareň

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
sk: RBC (zvyčajne Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
sk: Rádio frekvencia

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
sk: Preprogramovateľná diagnostika

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
sk: Zachytenie statického obrazu

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
sk: Streamovanie

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
sk: Telefón

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
sk: Skúška a meranie

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
sk: Nedefinované

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
sk: Nepoužité

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
sk: Podtrieda špecifická pre dodávateľa

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
sk: Ovládanie videa

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
sk: Zbierka video rozhrania

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
sk: Streamovanie videa

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
sk: Bezdrôtové ovládanie slúchadla

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
sk: Bezdrôtový USB drôtový adaptér

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
sk: Tento modul umožňuje zobraziť zariadenia pripojené k vašej zbernici USB.

en: Device
sk: Zariadenie

en: USB Devices
sk: Zariadenia USB

en: Live Monitoring of USB Bus
sk: Živé monitorovanie zbernice USB

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
sk: Osobná zdravotná starostlivosť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: <b>Manufacturer:</b>
sk: <b>Výrobca:</b>

en: <b>Serial #:</b>
sk: <b>Sériové číslo:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
sk: <tr><td><i>Trieda</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
sk: <tr><td><i>Podtrieda</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
sk: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
sk: <tr><td><i>Verzia USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sk: <tr><td><i>ID dodávateľa</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sk: <tr><td><i>ID produktu</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
sk: <tr><td><i>Rýchlosť</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
sk: <tr><td><i>Kanále</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
sk: <tr><td><i>Max. veľkosť paketu</i></td><td>%1</td></tr>
