kinfocenter - en to sk translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
sk: Nepodarilo sa načítať obsah stránky

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
sk: Technické podrobnosti: Na zobrazenie tejto stránky je potrebný nástroj <command>%1</command>, ktorý však nebol nájdený. Môžete ho nainštalovať pomocou správcu balíkov. V každom prípade nahláste tento problém s balíkom na %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
sk: Technické podrobnosti: nástroj <command>%1</command> sa zrútil počas generovania obsahu stránky.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
sk: Žiadny text nezodpovedá filtru

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
sk: Údaje nedostupné

en: Report to %1
sk: Nahlásiť na %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
sk: Filter...

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
sk: Pozastaviť obnovenie

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
sk: Pokračovať v obnovení

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
sk: Filtrovať
