kcmusb - en to sl translation catalogue (68 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
sl: (Določeno na ravni vmesnika)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
sl: Specifični vmesnik aplikacije

[ctx: USB device class]
en: Audio
sl: Zvok

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
sl: Podatki CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
sl: Čip/Pametna kartica

[ctx: USB device class]
en: Communications
sl: Komunikacije

[ctx: USB device class]
en: Content Security
sl: Varnost vsebine

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
sl: Diagnostika

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
sl: Naprava uporabniškega vmesnika

[ctx: USB device class]
en: Imaging
sl: Slikanje

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
sl: Hramba podatkov

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
sl: Razna naprava

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
sl: Naprava fizičnega vmesnika

[ctx: USB device class]
en: Printer
sl: Tiskalnik

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
sl: Specifično proizvajalčev razred

[ctx: USB device class]
en: Wireless
sl: Brezžično

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
sl: Omrežje ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
sl: Povzetek (modem)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
sl: Podrazred zagonskega vmesnika

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
sl: Nadzor CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
sl: Nadzorna naprava

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
sl: Krmilnik

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
sl: Posodobitev vdelanega programja

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
sl: Upravljanje naprave

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
sl: Neposredna povezava

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
sl: Emulacija etherneta

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
sl: Omrežje ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
sl: Disketa

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
sl: Most IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
sl: Pretok MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
sl: Mobilna neposredna povezava

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
sl: Večkratni kanal

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
sl: Brez podrazreda

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
sl: Tiskalnik

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
sl: RBC (tipično Flash)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
sl: Radijska frekvenca

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
sl: Ponovno programabilna diagnostika

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
sl: Zajem fiksne slike

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
sl: Pretakanje

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
sl: Telefon

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
sl: Testiranje in meritve

[ctx: USB device subclass]
en: USB3 Vision
sl: USB3 vid

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
sl: Nedoločeno

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
sl: Neuporabljeno

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
sl: Proizvajalcu lasten podrazred

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
sl: Nadzor videa

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
sl: Zbirka video vmesnikov

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
sl: Pretok videa

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
sl: Nadzor brezžičnih slušalk

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
sl: Brezžični USB žični adapter

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
sl: Ta modul vam omogoča ogled naprav, ki so priključene na vodila USB.

en: Device
sl: Naprava

en: USB Devices
sl: Naprave USB

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
sl: © 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Live Monitoring of USB Bus
sl: Spremljanje vodila USB v živo

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
sl: Osebno zdravstveno varstvo

en: Unknown
sl: Neznan

en: <b>Manufacturer:</b>
sl: <b>Proizvajalec:</b>

en: <b>Serial #:</b>
sl: <b>Zaporedna št.:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
sl: <tr><td><i>Razred</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
sl: <tr><td><i>Podrazred</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
sl: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
sl: <tr><td><i>Različica USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sl: <tr><td><i>ID proizvajalca</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sl: <tr><td><i>ID produkta</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
sl: <tr><td><i>Hitrost</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
sl: <tr><td><i>Kanali</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
sl: <tr><td><i>Najv. velikost paketa</i></td><td>%1</td></tr>
