kcmsamba - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
sl: Stanje Sambe

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
sl: (c) 2002-2020 ekipa KDE Nadzornega modula podatkov za Sambo

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
sl: Uporabniško ustvarjeni skupni viri

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
sl: Priklopljeni oddaljeni skupni viri

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
sl: Ni direktorijev v skupni rabi uporabnikov

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
sl: Ni priklopljenih skupnih Sambinih virov na tem sistemu

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
sl: Odpri lastnosti mape za spremembo nastavitev skupne rabe
