kinfocenter - en to sl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
sl: Vsebine strani ni bilo mogoče naložiti

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
sl: Tehnične podrobnosti: Za prikaz te strani je potrebno orodje <command>%1</command>, vendar ga ni bilo mogoče najti. Morda ga boste lahko namestili s svojim upravljalnikom paketov; v vsakem primeru poročajte o težavi s pakiranjem %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
sl: Tehnične podrobnosti: orodje <command>%1</command> se je sesulo med ustvarjanjem vsebine strani.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
sl: Ni besedila, ki bi ustrezalo filtru

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
sl: Ni razpoložljivih podatkov

en: Report to %1
sl: Poročajte k %1

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
sl: Prekini osveževanje

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
sl: Obnovi osveževanje

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj na odložišče
