kcmusb - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: AT-commands
sr: АТ‑наредбе

en: ATM Networking
sr: АТМ умрежавање

en: Abstract (modem)
sr: апстрактни (модем)

en: Audio
sr: аудио

en: Bidirectional
sr: двосмерни

en: Boot Interface Subclass
sr: поткласа подизног сучеља

en: Bulk (Zip)
sr: количина (зип)

en: CAPI 2.0
sr: ЦАПИ 2.0

en: CAPI Control
sr: ЦАПИ контрола

en: CDC PUF
sr: ЦДЦ ПУФ

en: Communications
sr: комуникације

en: Control Device
sr: контролни уређај

en: Control/Bulk
sr: контрола/количински

en: Control/Bulk/Interrupt
sr: контрола/количински/прекид

en: Data
sr: подаци

en: Direct Line
sr: директна веза

en: Ethernet Networking
sr: етернетско умрежавање

en: Floppy
sr: флопи

en: HDLC
sr: ХДЛЦ

en: Host Based Driver
sr: драјвер у домаћину

en: Hub
sr: чвориште

en: Human Interface Devices
sr: уређаји људског сучеља

en: I.430 ISDN BRI
sr: И.430 ИСДН БРИ

en: Interface
sr: сучеље

en: Keyboard
sr: тастатура

en: Mass Storage
sr: масовно складиште

en: Mouse
sr: миш

en: Multi-Channel
sr: вишеканалски

en: No Subclass
sr: без поткласе

en: Non Streaming
sr: без струјања

en: None
sr: ниједан

en: Printer
sr: штампач

en: Q.921
sr: Ку.921

en: Q.921M
sr: Ку.921М

en: Q.921TM
sr: Ку.921ТМ

en: Q.932 EuroISDN
sr: Ку.932 (евроИСДН)

en: SCSI
sr: скази

en: Streaming
sr: струјање

en: Telephone
sr: телефон

en: Transparent
sr: прозиран

en: Unidirectional
sr: једносмеран

en: V.120 V.24 rate ISDN
sr: В.120 В.24 ИСДН

en: V.42bis
sr: В.42бис

en: Vendor Specific
sr: посебно произвођача

en: Vendor Specific Class
sr: посебна класа произвођача

en: Vendor Specific Protocol
sr: посебан протокол произвођача

en: Vendor Specific Subclass
sr: посебна поткласа произвођача

en: Vendor specific
sr: посебно произвођача

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
sr: Овај модул даје преглед уређаја прикачених на УСБ магистралу.

en: Device
sr: Уређај

en: kcmusb
sr: КЦМ‑УСБ

en: USB Devices
sr: УСБ уређаји

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
sr: © 2001, Матијас Хелцер-Клипфел

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
sr: Матијас Хелцер-Клипфел

en: Leo Savernik
sr: Лео Саверник

en: Live Monitoring of USB Bus
sr: Уживо надгледање УСБ магистрале

en: Unknown
sr: непознат

en: <b>Manufacturer:</b>
sr: <b>Произвођач:</b>

en: <b>Serial #:</b>
sr: <b>Серијски број:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
sr: <tr><td><i>класа</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
sr: <tr><td><i>поткласа</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
sr: <tr><td><i>протокол</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
sr: <tr><td><i>УСБ верзија</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>ИД произвођача</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>ИД производа</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Revision</i></td><td>%1.%2</td></tr>
sr: <tr><td><i>ревизија</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
sr: <tr><td><i>брзина</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>канала</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Power Consumption</i></td><td>%1 mA</td></tr>
sr: <tr><td><i>потрошња енергије</i></td><td>%1 mA</td></tr>

en: <tr><td><i>Power Consumption</i></td><td>self powered</td></tr>
sr: <tr><td><i>потрошња енергије</i></td><td>самонапајање</td></tr>

en: <tr><td><i>Attached Devicenodes</i></td><td>%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>прикачени чворови</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>макс. величина пакета</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Bandwidth</i></td><td>%1 of %2 (%3%)</td></tr>
sr: <tr><td><i>пропусност</i></td><td>%1 од %2 (%3%)</td></tr>

en: <tr><td><i>Intr. requests</i></td><td>%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>прекидних захтева</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Isochr. requests</i></td><td>%1</td></tr>
sr: <tr><td><i>изохроних захтева</i></td><td>%1</td></tr>

en: Could not open one or more USB controller. Make sure, you have read access to all USB controllers that should be listed here.
sr: Не могу да отворим један или више УСБ контролора. Проверите имате ли приступ за читање за све УСБ контролоре које овде треба набројати.
