kcmsamba - en to sr@ijekavian translation catalogue (11 entries)

en: kcmsamba
sr@ijekavian: КЦМ‑Самба

en: System Information Control Module
sr@ijekavian: Контролни модул података о систему|/|$[својства дат 'Контролном модулу података о систему']

en: (c) 2002 KDE Information Control Module Samba Team
sr@ijekavian: © 2002, тим самба модула контролног центра

en: Michael Glauche
sr@ijekavian: Михаел Глаухе

en: Matthias Hoelzer
sr@ijekavian: Матијас Хелцер-Клипфел

en: David Faure
sr@ijekavian: Давид Фор

en: Harald Koschinski
sr@ijekavian: Харалд Кошински

en: Wilco Greven
sr@ijekavian: Вилко Гревен

en: Alexander Neundorf
sr@ijekavian: Александер Нојндорф

en: Resource
sr@ijekavian: ресурс

en: Mounted Under
sr@ijekavian: монтиран под
