kcmsamba - en to sr@latin translation catalogue (11 entries)

en: kcmsamba
sr@latin: KCM‑Samba

en: System Information Control Module
sr@latin: Kontrolni modul podataka o sistemu|/|$[svojstva dat 'Kontrolnom modulu podataka o sistemu']

en: (c) 2002 KDE Information Control Module Samba Team
sr@latin: © 2002, tim Samba modula kontrolnog centra

en: Michael Glauche
sr@latin: Mihael Glauhe

en: Matthias Hoelzer
sr@latin: Matijas Helcer-Klipfel

en: David Faure
sr@latin: David For

en: Harald Koschinski
sr@latin: Harald Košinski

en: Wilco Greven
sr@latin: Vilko Greven

en: Alexander Neundorf
sr@latin: Aleksander Nojndorf

en: Resource
sr@latin: resurs

en: Mounted Under
sr@latin: montiran pod
