kcmsamba - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: kcmsamba
sv: IM Samba

en: Samba Status
sv: Samba-status

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
sv: © 2002-2020 Gruppen för KDE:s inställningsmodul för Samba-information

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
sv: Användarskapade delade resurser

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
sv: Monterade fjärresurser

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
sv: Det finns inga kataloger som delas av användare

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
sv: Det finns inga delade Samba-kataloger monterade på systemet

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
sv: Öppna katalogegenskaper för att ändra delningsinställningar
