kinfocenter - en to sv translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info]
en: Could not load page content
sv: Kunde inte läsa in sidans innehåll

[ctx: @info]
en: Technical details: The <command>%1</command> tool is required to display this page, but could not be found. You may be able to install it using your package manager; either way, please report this packaging issue to %2.
sv: Tekniska detaljer: Verktyget <command>%1</command> krävs för att visa den här sidan, men det kunde inte hittas. Du kanske kan installera det med pakethanteraren. Hur som helst, rapportera paketeringsproblemet till %2.

[ctx: @Info]
en: Technical details: the <command>%1</command> tool crashed while generating page content.
sv: Tekniska detaljer: Verktyget <command>%1</command> kraschade när sidans innehåll genererades.

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
sv: Ingen text motsvarar filtret

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
sv: Ingen data tillgänglig

en: Report to %1
sv: Rapportera till %1

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
sv: Filtrera…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
sv: Filtrera

[ctx: @action:button close filter header]
en: Close
sv: Stäng

[ctx: @action:button pauses automatic refreshing]
en: Pause Refreshing
sv: Pausa uppdatering

[ctx: @action:button resumes automatic refreshing]
en: Resume Refreshing
sv: Återuppta uppdatering

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
sv: Kopiera till klippbordet

[ctx: @action:button opens filter bar]
en: Filter
sv: Filtrera
