kinfocenter - en to ta translation catalogue (5 entries)

[ctx: @info]
en: No text matching the filter
ta: வடிகட்டிக்கு எதுவும் பொருந்தவில்லை

[ctx: @info the KCM has no data to display]
en: No data available
ta: விவரங்கள் கிடைக்கவில்லை

[ctx: @label placeholder text to filter for something]
en: Filter…
ta: வடிகட்டு…

[ctx: accessible name for filter input]
en: Filter
ta: வடிகட்டி

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
ta: பிடிப்புப்பலகைக்கு நகலெடு
