kinfocenter - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Battery
tg: Батарея

en: Energy
tg: Қувваи барқ

en: Temperature
tg: Ҳарорат

en: Last hour
tg: Як соат пеш

en: Last 2 hours
tg: 2 соат пеш

en: Last 12 hours
tg: 12 соат пеш

en: Last 24 hours
tg: 24 соат пеш

en: Last 48 hours
tg: 48 соат пеш

en: Last 7 days
tg: 7 рӯз пеш

en: Internal battery
tg: Батареяи дохилӣ

en: PDA battery
tg: Батареяи PDA

en: Phone battery
tg: Батареяи телефон

en: Unknown battery
tg: Батареяи номаълум

en: Yes
tg: Ҳа

en: No
tg: Не
