kcmusb - en to tg translation catalogue (17 entries)

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
tg: Ин модул ба шумо имконияти дидани дастгоҳҳое, ки ба гузаргоҳ(ҳо)и USB-и шумо пайваст аст, медиҳад.

en: Device
tg: Дастгоҳ

en: USB Devices
tg: Сохтмони USB

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
tg: (c) 2001 Маттиас Хоэлзер-Клупфел

en: Live Monitoring of USB Bus
tg: Назорати USB Bus

en: Unknown
tg: Номуайян

en: <b>Manufacturer:</b>
tg: <b>Тавлидкунанда:</b>

en: <b>Serial #:</b>
tg: <b>Сериол #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
tg: <tr><td><i>Синф</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
tg: <tr><td><i>Зерсинф</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
tg: <tr><td><i>Протокол</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
tg: <tr><td><i>Ривояти USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
tg: <tr><td><i>Вендори ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
tg: <tr><td><i>Маҳсулот</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
tg: <tr><td><i>Суръат</i></td><td>%1 Mбит/ҳо</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
tg: <tr><td><i>Каналҳо</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
tg: <tr><td><i>Андозаи қуттиҳои ниҳоят</i></td><td>%1</td></tr>
