kcmsamba - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
tr: Samba Durumu

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
tr: (c) 2002-2020 KDE Bilgi Denetim Modülü Samba Takımı

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
tr: Kullanıcı Tarafından Oluşturulan Paylaşımlar

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
tr: Bağlı Uzak Konum Paylaşımları

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
tr: Kullanıcılar tarafından paylaşılan dizin yok

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
tr: Bu sistemde bağlı bir Samba paylaşımı yok

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
tr: Paylaşım ayarlarını değiştirmek için klasör özelliklerini açın
