kcmsamba - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Samba Status
uk: Стан Samba

en: (c) 2002-2020 KDE Information Control Module Samba Team
uk: © Команда розробників модуля керування Samba, 2002–2020

[ctx: @title heading above listview]
en: User-Created Shares
uk: Створені користувачем спільні ресурси

[ctx: @title heading above listview]
en: Mounted Remote Shares
uk: Змонтовані віддалені спільні ресурси

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no directories shared by users
uk: Немає каталогів, які надано у спільне користування

[ctx: @info place holder for empty listview]
en: There are no Samba shares mounted on this system
uk: У цій системі немає змонтованих спільних ресурсів Samba

[ctx: @info:tooltip]
en: Open folder properties to change share settings
uk: Відкрити вікно властивостей теки для зміни параметрів спільного ресурсу
