kcmusb - en to uk translation catalogue (69 entries)

[ctx: USB device class]
en: (Defined at Interface level)
uk: (Визначено на рівні інтерфейсу)

[ctx: USB device class]
en: Application Specific Interface
uk: Специфічний до програм інтерфейс

[ctx: USB device class]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: USB device class]
en: CDC Data
uk: Дані CDC

[ctx: USB device class]
en: Chip/SmartCard
uk: Чип/Картка пам'яті

[ctx: USB device class]
en: Communications
uk: Зв'язок

[ctx: USB device class]
en: Content Security
uk: Захист даних

[ctx: USB device class]
en: Diagnostic
uk: Діагностика

[ctx: USB device class]
en: Hub
uk: Концентратор

[ctx: USB device class]
en: Human Interface Device
uk: Пристрій інтерфейсу з користувачем

[ctx: USB device class]
en: Imaging
uk: Сканер

[ctx: USB device class]
en: Mass Storage
uk: Масовий накопичувач

[ctx: USB device class]
en: Miscellaneous Device
uk: Інший пристрій

[ctx: USB device class]
en: Physical Interface Device
uk: Пристрій із фізичним інтерфейсом

[ctx: USB device class]
en: Printer
uk: Принтер

[ctx: USB device class]
en: Vendor Specific Class
uk: Клас, залежний від виробника

[ctx: USB device class]
en: Video
uk: Відео

[ctx: USB device class]
en: Wireless
uk: Бездротовий пристрій

[ctx: USB device subclass]
en: ATM Networking
uk: Мережа ATM

[ctx: USB device subclass]
en: Abstract (modem)
uk: Абстрактний (модем)

[ctx: USB device subclass]
en: Boot Interface Subclass
uk: Підклас інтерфейсу завантаження

[ctx: USB device subclass]
en: CAPI Control
uk: Керування CAPI

[ctx: USB device subclass]
en: Control Device
uk: Пристрій керування

[ctx: USB device subclass]
en: Controller
uk: Контролер

[ctx: USB device subclass]
en: Device Firmware Update
uk: Оновлення мікропрограми пристрою

[ctx: USB device subclass]
en: Device Management
uk: Керування пристроєм

[ctx: USB device subclass]
en: Direct Line
uk: Пряма лінія

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Emulation
uk: Емуляція Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Ethernet Networking
uk: Мережа Ethernet

[ctx: USB device subclass]
en: Floppy (UFI)
uk: Дискета (UFI)

[ctx: USB device subclass]
en: IRDA Bridge
uk: Місток IRDA

[ctx: USB device subclass]
en: MIDI Streaming
uk: Трансляція MIDI

[ctx: USB device subclass]
en: Mobile Direct Line
uk: Пряма лінія мобільного зв'язку

[ctx: USB device subclass]
en: Multi-Channel
uk: Багатоканальний

[ctx: USB device subclass]
en: No Subclass
uk: Без підкласів

[ctx: USB device subclass]
en: Printer
uk: Принтер

[ctx: USB device subclass]
en: RBC (typically Flash)
uk: RBC (типово флеш)

[ctx: USB device subclass]
en: Radio Frequency
uk: Радіочастота

[ctx: USB device subclass]
en: Reprogrammable Diagnostics
uk: Перепрограмовувані пристрої

[ctx: USB device subclass]
en: Still Image Capture
uk: Захоплення статичних зображень

[ctx: USB device subclass]
en: Streaming
uk: Потокове мовлення

[ctx: USB device subclass]
en: Telephone
uk: Телефон

[ctx: USB device subclass]
en: Test and Measurement
uk: Тестування і вимірювання

[ctx: USB device subclass]
en: Undefined
uk: Не визначено

[ctx: USB device subclass]
en: Unused
uk: Не використовується

[ctx: USB device subclass]
en: Vendor Specific Subclass
uk: Підклас, залежний від виробника

[ctx: USB device subclass]
en: Video Control
uk: Керування відео

[ctx: USB device subclass]
en: Video Interface Collection
uk: Збірка відеоінтерфейсів

[ctx: USB device subclass]
en: Video Streaming
uk: Транслювання відео

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless Handset Control
uk: Керування бездротовою гарнітурою

[ctx: USB device subclass]
en: Wireless USB Wire Adapter
uk: Бездротовий адаптер із з'єднанням кабелем USB

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
uk: За допомогою цього модуля ви зможете переглянути список пристроїв, приєднаних до шин USB.

en: Device
uk: Пристрій

en: USB Devices
uk: Пристрої USB

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
uk: © Matthias Hoelzer-Kluepfel, 2001

en: Live Monitoring of USB Bus
uk: Спостереження за шиною USB

[ctx: USB device class]
en: Personal Healthcare
uk: Піклування про особисте здоров'я

en: Unknown
uk: Невідомий

en: <b>Manufacturer:</b>
uk: <b>Виробник:</b>

en: <b>Serial #:</b>
uk: <b>Серійний номер:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
uk: <tr><td><i>Клас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
uk: <tr><td><i>Підклас</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
uk: <tr><td><i>Протокол</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
uk: <tr><td><i>Версія USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uk: <tr><td><i>Ід. виробника</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uk: <tr><td><i>Ід. виробу</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
uk: <tr><td><i>Швидкість</i></td><td>%1 Мбіт/с</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
uk: <tr><td><i>Каналів</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
uk: <tr><td><i>Макс. розмір пакета</i></td><td>%1</td></tr>
