kcmusb - en to uz translation catalogue (13 entries)

en: Device
uz: Uskuna

en: USB Devices
uz: USB uskunalar

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
uz: (c) 2001 Matias Xoʻlser-Klyupfel (Matthias Hölzer-Klüpfel)

en: Unknown
uz: Nomaʼlum

en: <b>Manufacturer:</b>
uz: <b>Ishlab chiqaruvchi:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
uz: <tr><td><i>Sinf</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
uz: <tr><td><i>Protokol</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
uz: <tr><td><i>USB versiyasi</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uz: <tr><td><i>Ishlab chiqaruvchi ID'si</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uz: <tr><td><i>Mahsulot ID'si</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
uz: <tr><td><i>Tezlik</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
uz: <tr><td><i>Kanallar</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
uz: <tr><td><i>Paketning eng katta hajmi</i></td><td>%1</td></tr>
