kcmusb - en to uz@cyrillic translation catalogue (14 entries)

en: Device
uz@cyrillic: Ускуна

en: USB Devices
uz@cyrillic: USB ускуналар

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
uz@cyrillic: (c) 2001 Матиас Хўлцер-Клюпфел (Matthias Hölzer-Klüpfel)

en: Unknown
uz@cyrillic: Номаълум

en: <b>Manufacturer:</b>
uz@cyrillic: <b>Ишлаб чиқарувчи:</b>

en: <b>Serial #:</b>
uz@cyrillic: <b>Сериал #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Синф</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Протокол</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>USB версияси</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Ишлаб чиқарувчи ID'си</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Маҳсулот ID'си</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Тезлик</i></td><td>%1 Мбит/с</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Каналлар</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
uz@cyrillic: <tr><td><i>Пакетнинг энг катта ҳажми</i></td><td>%1</td></tr>
