kcmusb - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: Device
wa: Éndjin

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: <b>Manufacturer:</b>
wa: <b>Fabricant:</b>

en: <b>Serial #:</b>
wa: <b>Limero d' séreye:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
wa: <tr><td><i>Classe</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
wa: <tr><td><i>Dizo-classe</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
wa: <tr><td><i>Protocole</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
wa: <tr><td><i>Modêye USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
wa: <tr><td><i>ID do vindeu</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
wa: <tr><td><i>ID do prodût</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
wa: <tr><td><i>Radisté</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
wa: <tr><td><i>Canås</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
wa: <tr><td><i>Grandeu macs. do paket</i></td><td>%1</td></tr>
