kcmusb - en to xh translation catalogue (14 entries)

en: Device
xh: Icebo

en: USB Devices
xh: USB Amacebo

en: Unknown
xh: Engaziwayo

en: <b>Manufacturer:</b>
xh: <b>Umenzi wento ngento:</b>

en: <b>Serial #:</b>
xh: <b>Uphawu #:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
xh: <tr><td><i>Uhlobo</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
xh: <tr><td><i>Uhlobo olusezanbtsi</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
xh: <tr><td><i>Umthetho olandelwayo</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
xh: <tr><td><i>Uguqulelo lwe USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
xh: <tr><td><i>Umthengisi ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
xh: <tr><td><i>Imveliso ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
xh: <tr><td><i>Isantya</i></td><td>i-%1 Mbits/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
xh: <tr><td><i>Imijelo</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
xh: <tr><td><i>Ubungakanani Bepakethi enkulu</i></td><td>%1</td></tr>
