kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
af: Nie moontlik om nuwe proses te begin nie.
    Die stelsel mag dalk bereik het die maksimale aantal oop lêers moontlik of die maksimum aantal van oop lêers wat jy toegelaat word om te gebruik, is bereik.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
af: Nie moontlik om nuwe proses te maak nie.
    Die stelsel mag dalk bereik het die maksimale aantal oop lêers moontlik of die maksimum aantal van oop lêers wat jy toegelaat word om te gebruik, is bereik.

en: Could not find service '%1'.
af: Kon nie soek diens '%1'.

en: Service '%1' is malformatted.
af: Diens '%1' is verkeerd geformatteer.

en: Launching %1
af: Lanseer %1

en: Unknown protocol '%1'.
af: Onbekende protokol '%1'.
