kdelibs4_as - en to as translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
as: নতুন প্ৰক্ৰিয়া আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।
    সম্ভৱতঃ, ব্যৱস্থাপ্ৰণালীৰ ক্ষেত্ৰত অনুমোদিত সৰ্বাধিক সংখ্যক নথিপত্ৰ খোলা বা আপোনাৰ ব্যৱহাৰৰ বাবে অনুমোদিত নথিপত্ৰৰ সংখ্যা হৈছে ।

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
as: নতুন প্ৰক্ৰিয়া নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।
    সম্ভৱতঃ ব্যৱস্থাপ্ৰণালীত সৰ্বোচ্চ সংখ্যক প্ৰক্ৰিয়া বা আপোনাৰ ক্ষেত্ৰত সৰ্বোচ্চ অনুমোদিত সংখ্যক প্ৰক্ৰিয়া বৰ্তমানে চলিছে ।

en: Could not find service '%1'.
as: সেৱা '%1' সন্ধান কৰা নাযায় ।

en: Service '%1' is malformatted.
as: '%1' সেৱা ত্ৰুটিপূৰ্ণ ৰূপে গঠিত হৈছে ।

en: Launching %1
as: %1 লঞ্চ কৰা হৈছে

en: Unknown protocol '%1'.
as: অজ্ঞাত আচাৰ বিধি '%1' ।
