kdelibs4 - en to be@latin translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
be@latin: Nie ŭdałosia stvaryć novy praces.
    Albo ty, albo systema siahnuła maksymalna mahčymaj kolkaści adčynienych fajłaŭ.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
be@latin: Nie ŭdałosia stvaryć novy praces.
    Albo ty, albo systema siahnuła maksymalna mahčymaj kolkaści pracesaŭ.

en: Could not find service '%1'.
be@latin: Nie ŭdałosia znajści słužbu „%1”.

en: Service '%1' is malformatted.
be@latin: Słužba „%1” zapsavanaja.

en: Launching %1
be@latin: Uklučeńnie %1

en: Unknown protocol '%1'.
be@latin: Nieviadomy pratakoł „%1”.
