kdelibs4 - en to csb translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
csb: Ni mòże zrëszëc nowégò procesu.
    Je mòżlëwé, że mómë maksymalną wielënã lopków òtemkłëch w sytemie abò maksymalną wielënã lopków òtemkłëch przez brëkòwnika,

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
csb: Ni mòże ùsôdzëc nowégò procesu.
    Je mòżlëwé, że mómë maksymalną wielënã procesów w sytemie abò maksymalną wielënã procesów brëkòwnika,

en: Could not find service '%1'.
csb: Ni mòże nalezc ùsłëżnotë '%1'.

en: Service '%1' is malformatted.
csb: Serwis '%1' je zepsëti.

en: Launching %1
csb: Zrëszanié %1

en: Unknown protocol '%1'.
csb: Nieznóny protokół '%1'.
