kdelibs4 - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
fy: Der koe gjin nij proses begon wurde.
    It systeem hat mooglik it maksimum oantal triemmen dat iepene kin wurde berikt of it maksimum oantal iepene triemmen dat jo brûke meie is berikt.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
fy: Der koe gjin nij proses oanmakke wurde.
    It systeem hat mooglik it maksimum oantal mooglike prosessen berikt of it maksimum oantal prosessen dat jo brûke meie is berikt.

en: Could not find service '%1'.
fy: Koe de tsjinst '%1' net fine.

en: Service '%1' is malformatted.
fy: De tsjinst '%1' is ferkeard opmakke.

en: Launching %1
fy: Opstarte fan %1

en: Unknown protocol '%1'.
fy: Unbekend protokol: '%1'.
